BETA

Nebankovní online půjčka bez poplatků

Nebankovní půjčky jsou v dnešní době velice žádaným artiklem na finančním trhu. Mnoho společností nabízí tzv. „nebankovní půjčky“, ale ve většině případů zjistíte, že to, co se zdá zřejmé, není tak jednoznačné. Není nebankovní půjčka jako nebankovní půjčka.
Často se stane, že společnost, která nabízí nebankovní půjčku, klienta nakonec obere o víc peněz, než by si byl půjčil a dostane jej tak do daleko složitější situace, než byl na začátku. V praxi to znamená, že společnost vybere od klienta poplatek za zprostředkování půjčky, ale ve skutečnosti tím její finanční pomoc končí. Taková společnost půjčku nikdy neposkytne, a navíc na klientech jen vydělává.
Existují ale také společnosti, které poskytují jak krátkodobé, tak dlouhodobé nebankovní půjčky.
Ovšem krátkodobé půjčky jsou nevýhodné, pokud tušíte, nebo víte, že ji nebudete moci v určitém termínu zaplatit. U takových nebankovních půjček pak nabíhají astronomické úroky.

Dlouhodobé nebankovní půjčky jsou naopak výhodné pro každého. Ať už chcete stavět svůj dům, či jen překlenout špatné období, například z podnikání. Dlouhodobá nebankovní půjčka se většinou může použít na cokoli, aniž byste museli prokazovat, k čemu ji chcete použít.

Mnoho společností také klientům nemusí chtít půjčku poskytnout, a to z nejrůznějších důvodů. Nejčastější problémy vznikají, když mají klienti záznam v registru. Takových klientů v dnešní době přibývá, především proto, že do registru se člověk dostane velice snadno.
Stačí jen buď zaplatit pozdě splátku, nebo neuhradit jednu fakturu za mobilního operátora. Jakmile se do registru dostanete, je velmi nepravděpodobné, že získáte půjčku jak u banky, tak u mnoha nebankovních společností.
Některé nebankovní společnosti do registru nenahlížejí, a to je pro klienta velká výhoda. Je potom snazší nebankovní půjčku získat.

Jednou z takových výhodných nebankovních půjček je i online půjčka Aretal Global Financial. AGF je soukromý investor, který poskytuje online půjčky ze soukromého zahraničního fondu. Peníze poskytuje výhradně na platné doklady totožnosti.
Nenahlíží se do registru, není třeba dokládat příjem a ani exekuce není na obtíž. Tato online půjčka je tedy výhodná ve všech ohledech a je určena opravdu pro každého. Je k dispozici pro podnikatele, matky na rodičovské dovolené, studenty, zaměstnance (i ve zkušební době), důchodce, a dokonce i pro ty, kdo jsou evidováni na úřadu práce.

Jak probíhá vyřízení nebankovní půjčky
V případě, že máte o naši nebankovní online půjčku zájem, je zde k dispozici několik informací, jak vše funguje a jak probíhá vyřízení půjčky.
Abychom Vám mohli nebankovní půjčku vyřídit, je potřeba splňovat určité níže uvedené podmínky, vyplnit online žádost a pak čekat na vyrozumění. To proběhne v následujících minutách od odeslání online žádosti. Jakmile Vám bude online půjčka schválena, domluvíte si schůzku s obchodním zástupcem, podepíšete smlouvu o půjčce a pak dojde k vyplacení. Peníze můžete dostat i v hotovosti (maximálně do 300tisíc).
Půjčka se splácí pravidelně v měsíčních splátkách. Reprezentativní příklad splátek naleznete zde.

Proč požádat o nebankovní půjčku právě nás?
Rychlost a spolehlivost
Zatímco u konkurenčních půjček musíte čekat dlouho, abyste zjistili, jestli Vám bude nebankovní půjčka poskytnuta, my naopak víme, že čas u většiny z vás hraje klíčovou roli. Proto se snažíme, abyste měli online půjčku k dispozici ve stejný den, kdy byla přijata Vaše online žádost.
Maximální vstřícnost
Oproti konkurenci je pro nás každý klient důležitý. Protože spokojený klient se bude vracet, ale také nás bude dále doporučovat. Naše nebankovní půjčka vyjde vstříc každému, kdo ji potřebuje.
Naprostá diskrétnost
Ten, kdo žádá o online půjčku z nebankovního sektoru, si většinou myslí, že investor bude volat do jeho zaměstnání a prověřovat si jej. Do Vašeho zaměstnání volat rozhodně nehodláme a hlavně víme, že si nepřejete, aby se vědělo o tom, že si půjčujete peníze.

Co řekneme, to platí
Online půjčka od Aretal je zcela bez poplatků předem. Není potřeba se obávat negativních záznamů v registrech či exekucí. Online půjčka může být poskytnuta i těm, kteří nejsou schopni doložit příjem. Pokud Vám toto jinde slíbili a nedodrželi, u nás se takového přístupu bát nemusíte. Držíme slovo.

Rychlé vyplacení (možnost i hotovostního vyplacení)
Víme, že půjčku potřebujete co nejrychleji. A pokud Vám bude schválena, tak je jasné, že nechcete dlouho čekat. Takže pokud Vám půjčku schválíme, podepíše se smlouva o půjčce a peníze pak ihned odešleme na účet. Není proč čekat, když půjčku potřebujete.

Výhody naši rychlé, nebankovní, online půjčky
Neprokazují se příjmy
Víme, že nejčastější problém se získáváním půjčky je ten, že nemůžete doložit příjem. Nepotřebujeme, abyste nám prokazovali příjem. Postačí, když víme, že příjem máte a máte tak z čeho splácet.
Splátky jsou přiměřené
Online půjčka Aretal je nebankovního charakteru, a proto má samozřejmě jistou flexibilitu v otázce splátek. Splátky se nastavují pro každého klienta individuálně a jsou samozřejmě nastavené tak, aby každý klient mohl řádně splácet. Splátka se může kdykoli snížit, zvýšit, ale může i celá půjčka předčasně splatit.

Nemusíte nikam jezdit
K tomu, abyste si mohli o půjčku požádat, nemusíte nikam chodit. Stačí využít online žádost, která je umístěna přímo na stránkách. Pak už je třeba jen počkat na vyjádření. Nebankovní půjčka je vyřízena v průběhu pár minut.

Rychlé vyřízení
Víme, že čas hraje v žádosti o půjčku hlavní roli. Proto je naše nebankovní půjčka vyřízena ještě ten den po odeslání online žádosti. Po vyplnění online žádosti o půjčku víte výsledek za necelých 15 minut. Abyste mohli půjčku získat, stačí jen vyplnit online žádost na našich stránkách.

Co o naši rychlé půjčce říkají klienti
Rychlá nebankovní půjčka
„Když jsem hledal nebankovní půjčku, navštívil jsem spoustu stránek a hlavně jsem dostal kontakt na mnoho „soukromých investorů“, a pak nebylo nic. Půjčku jsem potřeboval na vyplacení nevýhodných půjček. Online půjčka od Aretal byla přesně to, co jsem hledal. Rychlá nebankovní půjčka, která vyšla rychle vstříc a hlavně nebylo potřeba žádných dalších podkladů, kromě platných dokladů totožnosti. Byl jsem nad míru spokojen, s jakou rychlostí byla online půjčka vyřízena. Vyplacení proběhlo ihned po tom, co jsem se sešel s obchodním zástupcem a podepsal smlouvu o úvěru.“
Jaroslav H.
Brno
29 let
Online půjčka bez příjmu
„Prokazovat příjem, když potřebujete nebankovní půjčku, je dnes celkem problém. Kdyby byla možnost prokázat příjem, tak bych šel do banky. Mnoho společností nabízí nebankovní půjčky bez prokazování příjmu, ale pak se stejně musí prokazovat, protože společnosti jsou pouze zprostředkovatelské a společnosti, které jsou ochotné něco nabídnout, chtějí doložit příjem. Naštěstí jsou zde i opravdové nebankovní půjčky, které, co řeknou, také splní. Poskytnou online půjčku, a to zcela bez prokazování příjmů. Neplatil jsem ani žádné poplatky. Požádal jsem online o půjčku 240tisíc a bez problému mi byla poskytnuta.“
Mirek K.
Liberec
21 let
Půjčka bez registru
„Jsem maminka na rodičovské dovolené a potřebovala jsem nakoupit pár věcí, na které jsem bohužel neměla dostatečnou hotovost. Kdyby to nebyly důležité věci, tak bych to ani neřešila. Obrátila jsem se na nebankovní půjčku Aretal. Byla jsem velmi ráda za rychlost, jakou mi byla online půjčka poskytnuta. Měla jsem hlavně obavy z toho, že mi nebude půjčka poskytnuta kvůli negativnímu záznamu v registru. Aretal byla prezentována jako nebankovní půjčka bez registru, ale zkusila jsem to. Jsem opravdu ráda za takovou nebankovní půjčku. Vyřízení bylo online, aniž bych musela někam chodit. Tuto online půjčku mohu vřele doporučit.“Jana J.
Praha
32 let


Půjčka bez registrů